26 August, 2011

Нелегали, які прожили в Польщі чотири роки, зможуть легалізуватися

Президент Польщі Броніслав Коморовський підписав сьогодні закон, який дозволяє з 2012 року легалізувати свій статус в країні нелегальним мігрантам.

За законом, легалізуватися зможуть особи, які перебувають у Польщі, щонайменше з моменту входження країни до Шенгенської зони - 20 грудня 2007 року.

У МВС Польщі, відзначають, що нелегали зможуть одержати одразу дворічні дозволи на перебування в Польщі та можливість працювати протягом цього часу без офіційного дозволу. Також, у рамках легалізації буде звільнено від обов'язку надавати документи про наявність необхідних коштів для проживання в Польщі. Легалізуватися також мають право особи, яким раніше відмовлено в наданні статусу біженця та видано рішення про примусове виселення з Польщі.

Заявку на легалізацію нелегали мають подати з 1 січня до 30 червня 2012 року в відділення Адміністрації з питань іноземців за місцем проживання.

МВС Польщі оцінює реальну кількість нелегалів в 50 тисяч осіб. У 38-мільйонній Польщі право на легальне перебування мають близько 100 тисяч іноземців, третина з яких — громадяни України.

За матеріалами: УНІАН | news.dt.ua

No comments: