09 October, 2009

У київському Гідропарку з'явиться Парк радянського періоду

У Києві в Гідропарку з'явиться Парк радянського періоду, куди звезуть демонтовані пам'ятники радянським вождям, повідомляє газета Сегодня.

Таке рішення ухвалили депутати Київради на засіданні комісії з питань перейменувань вулиць, яке відбулося вчора, 8 жовтня.

"Він з'явиться у Гідропарку, зокрема, у місці, де заїжджають машини. Зараз там суцільні зарості. Туди переїдуть з часом вісім Леніних, двоє Петровських, один Чубар і Косіор", - сказав Рудик, пише видання.

Київська влада також вирішила увічнити актора і барда Володимира Висоцького. Пам'ятник Висоцькому планують встановити на Троєщині.

Крім того, влада на засіданні прийняла рішення перейменувати вулицю Струтинського в Печерському районі Києва, на вулицю Августина Волошина, повідомляє видання.

Також було прийнято рішення встановити пам'ятник Миколі Гоголю у Павловському сквері біля вулиці Гоголівської, пише видання.

Раніше пам'ятник планували розмістити в Маріїнському парку, зазначає видання.

Про те, коли влада реалізує прийняті рішення, не повідомляється.

"Усе буде залежати від фінансування", сказав заступник мера Сергій Рудик.

Нагадаємо, що в лютому минулого року голова Шевченківської районної держадміністрації Києва Віктор Пилипишин ініціював створення у Шевченківському районі Парку радянського періоду, де будуть розміщені пам'ятники радянським державним діячам, які міська влада планує демонтувати по всьому місту.

korespondent.net

No comments: