03 March, 2009

Прокремлівська Верховна Рада відомстила за Черномирдіна і скасувала демократію

У вівторок 3 березня у Верховній Раді урочисто відзначили «День московського холопа». З трибуни пленарного залу ВР різноманітні «срамні губи» українського парламентаризму одностайно і палко засуджували керівника МЗС Володимира Огризка, на тужно вдаючи що вони обговорють не рішення Міжнародного суду в Гаазі та його судді, а якісь самовільні рішення українського міністра. Черга бажаючих погавкати з трибуни на Огризка за своїм перональним складом разюче нагадувала черги , які вишиковуються біля посольства Росії знагоди там тешніх державних свят та просто прийомів Черномирдіна. Виглядало так ніби деякі наші нардепи будь що намаглися довести свою вірнопідданість російському послу, на якого посмів підняти голос Огризко. Людям старшим все це нагадувало «розбір персональної справи» «националиста и изменника родины» Огризка, на якихось партійно-комсомольских зборах 70-років.

Коли висвітлилися результати голосування Огризко прото засміявся- очевидно він нічого іншого і не чекав. А спікер Володимир Литвин з властивою йому майстерністю, моментально, не висвічуючи на екрані список голосуючих по фракціях, закрив засідання на перерву. Априховувати було чого – для «святої» справи захисту «поруганной чести» російського посла Черномирдіна БЮТ виділив аж півсотні своїх кнопкодавів.

Після перерви очевидно надійшов час розплати для Регіонів, які у повному складі проголосували за скасування первиборів депутатів місцевих Рад на Тернопільщині. Ці перевибори у свій час були призначені за наполяганням БЮТ, але в сьогоднішніх умовах стало зрозуміло що БЮТ ці вибори з тріском програє, тож та сама політична сила стала ініцатором відміни виборів. Незвичайна солідарність з БЮТ у цьому питанні, яку проявила ПР, дозволяє запідозрити що в останніх з їхнім рейтингом схоже починаються такі самі проблеми.

maidan.org.ua

1 comment:

Anonymous said...

Ось вони, суки: 49 нардепів БЮТ голосували за відставку Огризка (прізвища)

У позиції 49 БЮТівців, які, нібито, всупереч волі фракції проголосували за відставку міністра закордонних справ Володимира Огризка, перший заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожем’якін побачив потужний прояв демократії у фракції. Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко звинуватив їх у тому, що вони фактично зіграли на руку Москві. А Кожем’якін додав, що карати надто демократичних нардепів за голосування за відставку Огризка ніхто не буде, хоча й їх заслухають на засіданні фракції.

Один із 49 нардепів - Сергій Міщенко заявив, що з його сторони то було спробою дати урок іншим міністрам, аби не втручалися у політичні взаємини президента та прем’єра (йдеться про розіслані МЗС директиви в дипломатичні представництва України за кордоном з тим, що ті інформували іноземні країни про начебто негативну роботу уряду).

Разом з тим, цікаво, що у лавах нардепів, які пішли всупереч рішенню фракції БЮТ, (й, можливо, позиції самої Юлії Тимошенко), опинилися такі віддані клеврети прем’єра як Валерій Писаренко та Андрій Портнов. Причому їх аж ніяк не збентежив випадковий збіг їхньої позиції з позицією Ігоря Рибакова – “біженця” з коаліції, якого БЮТ через суди досі намагається випхнути з фракції за той демарш.

Наводимо повний перелік прізвищ “найдемократичніших” нардепів фракції БЮТ:

Микола Баграєв, Антоніна Болюра, Віталій Барвіненко, Всеволод Бородін, Сергій Веліжанський, Михайло Волинець, Ігор Воротнюк, Валерій Гацько, Олег Гейман, Богдан Губський, Віталій Данілов, Олександр Дубовой, Роман Забзалюк, Валентин Зубов, Руслан Зозуля, Вадим Коротюк, Павло Костенко, Юрій Крук, Валерій Крайній, Володимир Лемза, Віктор Лозінський, Сергій Міщенко, Олексій Логвиненко, Олег Маліч, Юрій Одарченко, Святослав Олійник, В’ячеслав Пєрєдєрій, Володимир Пилипенко, Валерій Писаренко, Андрій Портнов, Олег Радковський, Ігор Рибаков, Ігор Савченко, Борис Пудов, Олександр Рябека, Андрій Сенченко, Раїса Сорочинська-Кириленко, Валерій Сушкевич, Олег Черпіцький, Володимир Скубенко, Михайло Соколов, Юрій Трегубов, Вадим Трофименко, Олександр Фельдман, Валерій Шаманов, Еліна Шишкіна, Борис Шиянов, Олександр Шепелев, Зоя Шишкіна.

За даними офіційного сайту Верховної Ради України