18 April, 2012

КГБ знищує всесвітньо відомого музиканта

Апеляційний суд Києва відмовився випустити акордеоніста Ігоря Завадського із СІЗО через проблеми зі здоров’ям. Йому призначили медичне обстеження. Музикант розповів журналістам по телефону подробиці свого допиту і «у вигляді побиття, в результаті чого втрачав свідомість».


Игор Завадський Фото zavadsky.net.ua

Апеляційний суд Києва відмовився змінити запобіжний захід для обвинуваченого у педофілії відомого акордеоніста Ігоря Завадського.

Народна артистка України Раїса Недашківська заявила про готовність взяти на поруки музиканта. Відеозйомку на судовому засіданні заборонили, самого Завадського до суду не привезли. Його було видно на відеотрансляції, яка йшла з камери для побачень в СІЗО. Голений налисо артист кашляв після кожного слова, повідомляє ТСН.

Суду Завадський повідомив, як співробітники Шевченківського райуправління вибивали з нього свідчення, не допускали адвоката і сім годин тримали в наручниках.

«Вони змушували мене дати свідчення. Чинили як моральний тиск у вигляді погроз, так і фізичний - у вигляді побиття. У результаті чого я втрачав свідомість, відчував нудоту і запаморочення», — сказав Завадський.

Адвокати просили випустити музиканта, бо у нього погіршився зір і проблеми з легенями. Медичне обстеження суд дозволив, випустити — відмовився.

Завадський по телефону розповів програмі «Гроші» подробиці його допиту.

«Один каже: „Давай за яйця його бери“. Він каже: „Підпишеш?“ „Ні“. Стискав. І почув: „Вали його“. Я впав головою на підлогу, втратив свідомість», — заявив Завадський.

Міліція показала йому відео, де музикант нібито гвалтує неповнолітніх хлопчиків.

«Дійсно, мені показали, я побачив свою кімнату. Мені показали відео, на якому стою нібито голий спиною», — сказав Завадський про відео, яке міліція називає основним доказом його провини.

Раніше правоохоронці заявили, що є відеодокази сексуальних злочинів і свідчення 11-ти неповнолітніх потерпілих.

За словами Завадського, йому пообіцяли, що доведуть до самогубства. У випадку, якщо це відбудеться, він уже написав записку - «Я не винен». За матеріалами: ТСН

http://news.dt.ua/SOCIETY/akordeonist_zavadskiy_rozpoviv,_yak_yogo_bili_v_sizo_video-100441.html

No comments: