16 February, 2008

Біатлон. Чемпіонат світу. Оксана Хвостенко виграє бронзу в індивідуальній гонці

Українка Оксана Хвостенко виграла бронзову медаль на чемпіонаті світу з біатлону, що проходить в шведському Остерсунде. В індивідуальній гонці на 15 км Хвостенко на фініші відібрала медаль в Тори Бергер, випередивши її на 4 секунди.

Чемпіонкою світу стала росіянка Катерина Юр`єва та срібло в німкені Мартіни Глагов.

Для Хвостенко бронзова медаль в індивідуальні гонці стала другою на ЧС-2008. У спринті українка також виграла бронзу.

Після завершення гонки головний тренер збірної України з біатлону Євген Колупаєв в інтерв`ю телеканалу "Мегаспорт" розповів, що вони очікували на гарний результат Хвостенко.

"Я не знаю, хто очікував цього результаті, а хто ні. Але можу сказати, що ми знали, якщо в Оскани піде стрільба, то буде гарний результат. У принципі, усі двічата відстрілялися непогано", - Колупаєв.

Чемпіонат світу. Індивідуальна гонка на 15 км.

1. Катерина Юрьєва (Росія) - 44.23,8 (0)